Pro Designe, s.r.o.
1.mája 159/105
031 01 Liptovský Mikuláš
IČO: 36 257 095
IČ DPH: SK2021758046

tel.: +421 918 782 485

Email:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Prednosti


KOMFORT A ZDRAVIE
Sálavé teplo z infraohrievačov SOLAMAGIC® zodpovedá infraspektru slnka. Vďaka tomu Vám zabezpečí dokonalú tepelnú pohodu. Infražiareniu je navyše pripisovaný terapeutický účinok.


ATRAKTÍVNE
Infražiariče SOLAMAGIC® majú pekný nadčasový dizajn, vďaka ktorému sú aplikovateľné do každého prostredia. Naše infražiariče si navyše môžete za príplatok dopriať v akomkoľvek odtieni RAL farieb.


FLEXIBILNÉ
Produkty SOLAMAGIC® majú nenáročnú inštaláciu, môžete ich osadiť na stenu, strop, alebo statív. Sú použiteľné v interiéri aj exteriéri. Vďaka nízkej hmotnosti sú ľahko transportovateľné.


EFEKTÍVNE
Infražiariče SOLAMAGIC® ohrievajú priamo ľudí bez média. Vyznačujú sa vysokou efektivitou výroby a distribúcie tepla, za čo vďačia Philips HeLen žiarivkám v kombinácii s dvojitým reflektorom SOLAMAGIC®. Doprajú Vám tepelnú pohodu tam kde ju potrebujete a vtedy keď ju potrebujete. Energetické úspory tak dosahujú rádovo 10-tky %.


ODOLNÉ
Produkty SOLAMAGIC® sú vyrobené z nehrdzavejúcich materiálov odolných voči vlhkosti a chladu. Overené aj v extrémnych škandinávskych podmienkach!


ČISTÉ
Infražiariče SOLAMAGIC® neprodukujú žiadne spaliny či CO2. Ich prevádzka nespôsobuje znečistenie, prašnosť ani hluk.


RÝCHLE
Produkty SOLAMAGIC® nemajú nahrievaciu fázu. Efektívne sálajú teplo od prvej sekundy po ich zapnutí!


BEZPEČNÉ
Infražiariče SOLAMAGIC® majú vysokú ochranu voči špliechajúcej vode IP 24-65. Sú vyrobené z nehrdzavejúcich materiálov hliníka a ušľachtilej ocele. Naše infražiariče disponujú špeciálnou izoláciou, ktorá Vás chráni pred popálením. Mriežka z ušľachtilej ocele bráni dotyku s vykurovacím elementom. Model S1 má navyše svietivosť stlmenú až o 92%!


REGULOVATEĽNÉ
Ku Infražiaričom SOLAMAGIC® si môžete prikúpiť regulátory výkonu, vďaka ktorým si viete regulovať intenzitu podľa aktuálnych potrieb (DIMM MODUL)- ďalší priestor na úsporu energií.


S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU
Infražiariče SOLAMAGIC® majú vďaka žiarivkám Philips HeLen dlhú životnosť – viac ako 5.000 hodín (výnimkou sú modely AMBIGLOW, MOVE a BASIC s priemernou životnosťou)


Výrobky sú certifikované certifikátom TÜV/GS . MADE IN GERMANY.
 

ZDROJ Halogénový infražiarič Keramický infražiarič Odporový infražiarič
ÚČINNOSŤ 92% 60% 40%
NAHRIEVANIE 1 sec. 30 sec. 5 min.
Prevládajúce žiarenie 1.200 nm 2.200 nm 4.000 nm
ZLOŽENIE INFRASPEKTRA IR-A 34%
IR-B 50%
IC-C 10%
IR-A 3,5%
IR-B 50%
IC-C 46%
IR-A 1%
IR-B 14%
IC-C 85%
CITLIVOSŤ NA VIETOR minimálna vysoká Veľmi vysoká
CITLIVOSŤ NA FARBY vysoká priemerná minimálna